KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 11482388
nr 1148 2388
Miniatyr
1800-tal, 10x8
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:07:56
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr